Biznes i podróż - zadbaj o prestiż

kiś sposób dostać się na lotnisko. Oferty dostępnych transferów lotniskowych można znaleźć w Internecie, a także na różnych tablicach ogłoszeń i billboardach lub po prostu na przystankach autobusowych. Obecnie wśród rodzajów t

Biznes i podróż - zadbaj o prestiż

Zamawianie transferu na lotnisko

Transfery lotniskowe cieszą się obecnie ogromną popularnością z racji tego, że bardzo wiele osób korzysta z transportu lotniczego i musi w jakiś sposób dostać się na lotnisko. Oferty dostępnych transferów lotniskowych można znaleźć w Internecie, a także na różnych tablicach ogłoszeń i billboardach lub po prostu na przystankach autobusowych.

Obecnie wśród rodzajów transferów lotniskowych można wyróżnić transfery wykonywane przez autobusy państwowe i prywatne oraz transfery wykonywane różnego rozmiaru samochodami. Dzięki tak bogatej ofercie udostępnianej przez firmy przewozowe każdy może znaleźć dla siebie odpowiedni transfer o dogodnej porze dnia lub nocy. Istnieje także możliwość zamówienia kursu samochodowego na wybraną przez siebie godzinę.


W okresie międzywojennym obsługiwał on połączenia

Liczba odprawianych pasażerów klasyfikuje Port lotniczy w Gdańsku jako port lotniczy regionalny główny i jest to obecnie 3. polski port lotniczy za warszawskim lotniskiem Chopina, oraz krakowskimi Balicami.

Gdańsk posiada cywilny port lotniczy od 1919. Pierwszy port powstał na bazie dotychczasowego lotniska wojskowego w Gdańsku-Wrzeszczu, w ówczesnej dzielnicy Danzig-Langfuhr. W okresie międzywojennym obsługiwał on połączenia m.in. z Berlinem, Czerniachowskiem, Elblągiem, Królewcem, Hamburgiem, Leningradem, Lwowem, Malborkiem, Moskwą, Olsztynem, Słupskiem, Szczecinem i Warszawą; po II wojnie światowej: z Bydgoszczą, Katowicami, Krakowem, Rzeszowem, Szczecinem, Warszawą i Wrocławiem.
Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Port_lotniczy_Gdańsk_im._Lecha_Wałęsy


O taksówce w Wikipedii

Taksówka ? środek transportu miejskiego, licencjonowany samochód osobowy do wynajęcia wraz z kierowcą, nieposiadający z góry określonych tras.

Według polskiego prawa o ruchu drogowym taksówka to pojazd samochodowy, odpowiednio wyposażony i oznaczony, przeznaczony do przewozu osób w liczbie nie większej niż 9 łącznie z kierowcą oraz ich bagażu podręcznego za ustaloną na podstawie taksometru opłatą

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Taksówka